Celebrity a ich beauty secret

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 
Reklamné okno
 
 

Krém, ktorý odporúča Nigella

Sobota, 21. október 2017

Nigella Lawson, ktorá natočila niekoľko úspešných televíznych projektov, predáva milióny kníh  a na sociánych sieťach ju sledujú milióny ľudí, je nielen najznámejšou kuchárkou na svete, ale ešte k tomu aj dobre vyzerá. 57 rokov by jej hádal snáď málokto. Je sexi, má krivky a je vzorom pre mnoho žien po celom svete.

Celý článok...
 

Povinná letná výbava Cameron Diaz

Piatok, 9. jún 2017

Prázdniny sa nezadržateľne blížia a s nimi aj letné dovolenky pri mori a nekonečné hodiny v bazéne. Ako sa chrániť pred slnkom a tiež tip na skvelý produkt, ktorý nesmie chýbať vo Vašej plážovej taške, Vám prezradí krásna a talentovaná herečka Cameron Diaz, ktorá miluje leto

Celý článok...
 

Čo poradili známym Slovenkám ich maminy?

Piatok, 12. máj 2017

Pokiaľ ide o krásu, pre mnohé z nás je mama našim veľkým vzorom. A preto sme pri príležitosti Dňa matiek vyspovedali známe Slovenky a položili sme im otázku: "Akú najlepšiu kozmetickú radu ste dostali v mladosti od svojej mamy?"

Celý článok...
 

Na ktorý produkt nedá dopustiť Adriana Lima?

Utorok, 18. apríl 2017

Nič nás nezarmúti viac, ako keď celebrita, ktorú roky obdivujeme pre jej krásnu pleť vyhlási, že pre svoj dokonalý vzhľad absolútne nič nerobí. Vraj si pleť len oplachuje vodou a sem tam vypije nejaké zelené smoothie… A nás sa vtedy zmocní pocit, že všetko čo sme doteraz investovali do kozmetických produktov je zrejme úplne márne. Adriana Lima však nie je tento prípad.

Celý článok...