O nás - beautysecret.sk

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 
O NÁS


Vitajte na stránke BEAUTY SECRET.
 

BEAUTY SECRET vznikol v roku 2016 pre všetkých, ktorým chýbajú na našom trhu s beauty produktami tzv. “niche” značky,  o ktorých sa šíria len tie najlepšie chýry. Pre všetkých, ktorých omrzela komercia a túžia objaviť nové produkty, ktoré im sadnú ako šité na mieru.
 

Hľadáme pre Vás a dovážame kultové beauty značky, ktoré spĺňajú naše prísne kritériá výberu. Trváme na tom, aby produkty našich značiek mali top kvalitu, prírodné ingrediencie, pravidelne dostávali prestížne beauty ocenenia a mali pozitívne referencie od zákazníkov a beauty expertov po celom svete. Produkty najskôr skúšame, aby sme preverili ako fungujú a až keď značke plne dôverujeme ju ponúkneme Vám. Neodporúčame teda nič, čomu by sme neverili alebo sami nevyskúšali. 


Uvedomujeme si, aké je ťažké orientovať sa v záplave produktov a že vybrať si ten správny môže byť niekedy hotová veda. Môžno Vám zo začiatku pomôže náš výber produktov, ktoré sme označili logom "Must have product", "Beauty Awards winner" alebo "Loved by celebrities".

 


Tieto produkty sme v našom tíme otestovali a zamilovali sme si ich, jednoducho ich musíte mať. 

Top produkty, ktoré získali minimálne jedno prestížne beauty ocenenie a rozhodne sa do nich oplatí investovať.

Tieto produkty si obľúbili aj známe osobnosti a celebrity a určite stoja za vyskúšanie.

 


Ak si aj tak neviete vybrat, napíšte nám. Náš ústretový tím Vám rád pomôže s výberom toho najvhodnejšieho produktu. Na každý dotaz sa snažíme odpovedať čo najskôr.

 


Tím BEAUTY SECRET


P.S. A nezabudnite sa prihlásiť na odber nášho Newsletter-u, je to najlepší spôsob ako ostať s nami v kontakte a byť medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich zľavách, novinkách a o všetkom dôležitom, čo súvisí s krásou. Pri registrácii dokonca dostanete od nás kód na jednorázovú 10% zľavu na nákup!