Odstúpenie od zmluvy - beautysecret.sk

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 
Odstúpenie od kúpnej zmluvy


V lehote 14 dní od prevzatia objednávky máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (t.j. vrátiť tovar) bez uvedenia dôvodu. Podmienky odstúpenia od kúpnej zmluvy sú upravené v našich Všeobecných obchodných podmienkach a odporúčame, aby ste si ich pozorne prečítali.


Na odstúpenie od zmluvy použite formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy, ktorý si vytlačte a vyplnený nám ho zašlite spolu s kópiou faktúry a tovarom, ktorý chcete vrátiť. Upozorňujeme, že vrátený tovar musí byť nepoužitý, kompletný, v pôvodnom obale a nesmie javiť známky opotrebenia ani poškodenia. V opačnom prípade žiaľ nebudeme akceptovať vrátenie tovaru a peniaze nevrátime. V prípade, že ste spolu s tovarom, ktorý vraciate, obdržali aj darček, ste povinní vrátiť aj tento darček.​


Ako postupovať v prípade vrátenia tovaru:
1. Vyplňte formulár "Odstúpenie od kúpnej zmluvy".
2. Priložte kópiu faktúry, ktorú ste obdržali spolu s tovarom.
3. Tovar spolu s vyplneným formulárom a kópiou faktúry zašlite balíkom (nie na dobierku) na poštovú adresu nášho skladu:
          Shop Support s. r. o.
          Fraňa Kráľa 16
          966 81 Žarnovica
          Slovenská republika 
4. Za prípadnú stratu alebo poškodenie balíka na ceste k nám neručíme, preto odporúčame poslať balík doporučene a poistený.
5. Po obdržaní balíka a dodržaní podmienok na odstúpenie od kúpnej zmluvy Vám bude v lehote do 14 dní vrátená suma za vrátený tovar. Poštovné a náklady spojené s vrátením tovaru nepreplácame.