Darčekové poukážky - beautysecret.sk

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 
Darčekové poukážky


Neviete vybrať ten správny darček pre Vašich blízkych? Darujte im DARČEKOVÚ POUKÁŽKU Beauty Secret, s ktorou si obdarovaná osoba môže vybrať darček podľa vlastného vkusu a preferencií. Verte, že u nás si každý niečo vyberie!

Hodnota darčekových poukážok je 50,- EUR, 100,- EUR alebo 150,- EUR.


Ako si môžete objednať darčekovú poukážku:
Darčekovú poukážku si môžete objednať tu. Poukážka bude zaslaná po prijatí objednávky buď kuriérom (pri platbe kartou vopred alebo na dobierku) alebo v elektronickej podobe na Váš e-mail (pri platbe kartou vopred).
Náš tip: Pri zaslaní darčekovovej poukážky v elektronickej podobe na Váš e-mail ušetríte na platbe za dopravu ;-).

Platba darčekovou poukážkou:
Darčeková poukážka oprávňuje jej držiteľa na nákup tovaru v našom e-shope www.beautysecret.sk. Pri platení darčekovou poukážkou je potrebné zadať v objednávkovom formulári jedinečný kód uvedený v darčekovej poukážke. Platba môže byť vykonaná aj kombináciou platby darčekovou poukážkou a platby kartou alebo platby pri dobierke, avšak za podmienky, že suma darčekovej poukážky sa započíta na platbu tovaru v jej plnej výške. Hodnota darčekovej poukážky nie je deliteľná/rozdeliteľná na menšie časti a nespotrebovanú časť darčekovej poukážky nevraciame  (t.j. v tom prípade zostávajúci kredit prepadne). Na jeden nákup je možné použiť kód len z jednej darčekovej poukážky.

Platnosť darčekovej poukážky:
Darčeková poukážka je prenosná, t.j. nie je viazaná na osobu, ktorá ju zakúpila. Platnosť darčekovej poukážky je obmedzená na 12 mesiacov odo dňa jej zakúpenia. Deň zakúpenia darčekovej poukážky bude uvedený na poukážke. Po uplynutí platnosti darčekovej poukážky sa darčeková poukážka stáva neplatnou a nemožno ju použiť na zakúpenie tovaru.