Krém, ktorý odporúča Nigella

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 
Reklamné okno
 
 

Krém, ktorý odporúča Nigella

Sobota, 21. október 2017

Nigella Lawson, ktorá natočila niekoľko úspešných televíznych projektov, predáva milióny kníh  a na sociánych sieťach ju sledujú milióny ľudí, je nielen najznámejšou kuchárkou na svete, ale ešte k tomu aj dobre vyzerá. 57 rokov by jej hádal snáď málokto. Je sexi, má krivky a je vzorom pre mnoho žien po celom svete.

Zďaleka však nemala taký sladký život ako by sa mohlo zdať. Hoci sa narodila do prominentnej rodiny, vyrastala v luxuse, vyštudovala najlepšiu školu a pracovala pre najprestížnejšie médiá, jej život poznačili jedna tragédia za druhou. Možno aj vďaka tomu má ďaleko od snobizmu a nadradenosti, je úplne normálna a celú svoju kariéru postavila na normálnosti.
Keď minulý rok zdieľala na svojom instagramovom účte obrázok jej obľúbeného krému NECK ELASTICITY CATALYST s popisom “Krém na vrásky na krku, ktorý skutočne funguje”, potešila veľa žien. Nigella sa totiž na sociálnych sieťach len zriedkakedy podelí o niečo zo svojho súkromia.

Čo je zač tento krém so záhadným názvom

Neck Elasticity Catalyst z dielne značky NIOD je jedinečný v tom, že sa cielene zameriava na zvýšenie elasticity pokožky na krku a jej spevnenie. Zatiaľ čo sa všetci staráme o omladenie tváre, na krk často zabúdame. Ako starneme, pokožka na krku stráca svoju elasticitu a začína ochabovať, klesať a deformovať sa – tak vznikajú tie nepekné vodorovné čiarky na krku. Krém má gélovú textúru, naturálnu žltú farbu (tá suvisí s použitými technológiami) a nemá žiadnu vôňu.

Ako zistíte či ho naozaj potrebujete

► Ak máte len jemné linky a vrásky na krku, nepotrebujete tento produkt. Na riešenie Vašich jemných vrások Vám úplne postačia dve dokonalé základné séra od značky NIOD Copper Amino Isolate Serum a Multi Molecular Hyaluronic Complex.

► Ak však vidíte nejakú stratu pružnosti a pokles pokožky, Neck Elasticity Catalyst odporúčame. Pri používaní tohto gélového krému spozorujete takmer okamžite hydratovanejšiu pokožku a zdokonalenie jej textúry. Pleť bude jemnejšia a extra hydratácia zredukuje jemné linky. A čím dlhšie ho budete používať, tým lepšie budú výsledky. Čo sa týka elasticity, musíte byť trpezlivé, viditeľné výsledky sa dostavia najskôr za 6 týždňov (nuž, na všetko dobré sa musí dlho čakať…).
 

Čo povedali o Neck Elasticity Catalyst naše zákazníčky

“Je úplne super, mám z neho taký jemný krk, že sa niekedy pristihnem, ako si ho v zrkadle prezerám :))) ."

“ Krém je TOP!!! Zistila som dokonca,že funguje aj ako anticelulitídny krém na moju celulitídu na stehnách.”


Ako ho používať

⇒  dvakrát denne na čistú a suchú pleť na oblasť medzi hornou perou a dekoltom
     (na spodnú časť tváre nezabúdajte, tá je neustále namáhaná)

⇒  dôležitá je masáž hneď po aplikácii (cca 10-20 sekúnd) smerom zdola nahor

⇒  po nanesení séra a pred nanesením hydratačného krému

⇒  nezabudnite ani na zadnú časť krku, nechcete predsa krásny hladký krk vpredu a vzadu dva krky :)

 

Túto jedinečnú starostlivosť zameranú na spevnenie a zvýšenie elasticity pokožky na krku a spodnej časti tváre si môžete kúpiť TU.