5 dôvodov prečo používať ALPHA-H

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 
 
 

5 dôvodov prečo používať ALPHA-H

Piatok, 26. máj 2017
5 dôvodov prečo používať ALPHA-H

Austrálska značka ALPHA-H je známa tým, že dokáže doviesť k dokonalosti aj tú najproblémovejšiu pleť. Je účinná na pigmentové škvrny, akné, otvorené póry, ale aj na unavenú pleť so známkami starnutia a stratou elasticity.  Prečítajte si 5 dôvodov, prečo ju používať.

1) ALPHA-H produkty obsahujú aktívne ingrediencie

Kľúčom k úspešným výsledkom Vašej starostlivosti o pleť je zabezpečiť, aby boli jej zložky “aktívne”. Alpha-H je lekárska kozmetika, ktorá obsahuje vysoké koncentrácie prírodných ingrediencií a zároveň nosiče, ktoré preniknú hlboko do pleti, kde zabezpečujú účinnosť týchto prirodzených ingrediencií získaných priamo z prírody. Je to tiež značka, ktorá stavia na účinkoch AHA kyselín (kyselina glykolová) a sladkého drievka, ktoré obe aktívne pracujú na zjemnení, omladení a rozjasnení pokožky.

2) ALPHA-H patrí medzi TOP značky vo svetovom kozmetickom priemysle

Alpha-H patrí vo svete k obľúbeným značkám a rovnako je to aj u nás v Beauty Secret. Najpredávanejším produktom je Liquid Gold, ktorý naši zákazníci milujú pre jeho skutočne viditeľný efekt na ich pleť. Medzi ďaľšie populárne produkty patria napríklad Essential Hydration Cream, Liquid Gold Night Repair Serum, Beauty Sleep Power Peel, Balancing Cleanser, Tripple Action Cleanser, Micro Cleanse alebo Blemish Control Gel. Prečítajte si, čo o nich povedali naši spokojní zákaznici:

“Nedám dopustiť na Alpha-H, pretože naozaj funguje. A rýchlo! Vďaka nej už neviem čo je akné.” 
(zákazníčka, ktorú trápila mastnejšia pleť a dospelácke akné; používa Liquid Gold, Tripple Action Cleanser, Balancing Moisturiser a Blemish Control Gel)

“Moje pigmentové škvrny sú viditeľne bledšie, póry menšie a pleť žiari. Počúvam samé komplimenty ako som omladla. Maximálna spokojnosť. ”
(zákazníčka, ktorú trápili pigmentové škvrny a rozšírené póry; používa radu Liquid Gold a hydratačný krém Essential Hydration Cream)


3) ALPHA-H je etická (cruelty free)

Značka vôbec netestuje svoje produkty na zvieratách. Predtým ako sa dostanú na trh, skúšajú výrobky zamestnanci, priatelia, rodina a špeciálne skúšobné tímy.


4) ALPHA-H má produkty, ktoré získali prestížne beauty ocenenia

Uvádzame len niektoré ocenené produkty, mnohé dokonca vyhrali viackrát!  Sú to napr. Liquid Gold, Liquid Gold Smoothing and Perfecting Mask, Balancing Cleanser, Clear Skin Kit, Gentle Daily Exfoliant, Liquid Laser, Liquid Laser Cleansing Oil.


5) ALPHA-H je vlastnená a riadená ženou

Keď Michelle Doherty trpela cystickým akné, vzala veci do vlastných rúk a vytvorila vlastnú starostlivosť o pleť, ktorá jej pomohla. Riaditeľka Alpha-H chápe potreby žien a snaží sa rozvíjať produkty, ktoré nielen fungujú, ale aj zapadajú do rušného životného štýlu modernej ženy.

 

Produkty ALPHA-H kúpite TU.