Egyptian Magic

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Úvod > Značky > Egyptian Magic
 

Pri každom nákupe počas karantény máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 

Značka Egyptian Magic priniesla na trh svoj All Purpose Skin Cream v roku 1991 a odvtedy si bez jedinej reklamy vytvoril povesť kultového produktu len doporučením spokojných zákazníkov. Tento balzám, inšpirovaný starovekou egyptskou receptúrou produktu, ktorým si Kleopatra udržiavala svoju pleť bezchybne žiarivú, je nepochybne najobľúbenejším čisto prírodným univerzálnym krémom na svete.
Obsahuje olivový olej, včelí vosk, med a materskú kašičku známe pre svoje silné regeneračné, upokojujúce a výživné účinky. Je tak jemný, že ho môžete bez obáv použiť na pokožku svojho bábätka, ale zároveň natoľko luxusný, že si ho môžete naniesť aj na svoju tvár. Egyptian Magic All Purpose Skin Cream je pre milión ľudí na celom svete absolútnym must have produktom pre jeho multifunkčné využitie a nemal by chýbať v žiadnej kabelke, kufri, plážovej taške či kúpeľni.
Miluje ho aj množstvo celebrít vrátane Madonny, Kate Hudson, Gisele Bündchen, Karolíny Kurkovej, Cary Delevigne, Emily Blunt, Evy Mendes, Evy Langorie, Rachel Zoe a mnoho ďaľších. Tomuto produktu však neprepadli len celebrity. Po celom svete ho doporučujú pediatri, dermatológovia a plastickí chirurgovia na hojenie jaziev, popálenín a vyrážok.

 
 

Egyptian Magic

 
All purpose Skin Cream
loved_by_celebrities

All purpose Skin Cream

Egyptian Magic
Univerzálny krém pre celú rodinu
29,00 € 24,70 €