Levanduľová očná maska

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Relax > Dobry spánok > Levanduľová očná maska
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Levanduľová očná maska

Dobry spánok

Luxusná maska na spanie s organickou levanduľou
Čítať viac Čítať menej
Levanduľová očná maska
zväčšiť obrázok
beauty_awards
rose - motív vážka alebo kvet
bronze - motív vážka alebo kvet
black - motív vážka alebo kvet
saffron - motív vážka alebo kvet
blue - motív vážka alebo kvet
zadná strana masky
 
Bežná cena: 63,00 € Odtieň: Rose – motív vážka: 50,00 €
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: skladom
Vyberte svoj produkt:

Popis

Klasická levanduľová očná maska od Holistic Silk je vyrobená z čistého hodvábu a zamatu. Pri tejto maske bol použitý dupion hodváb, ktorý je charakteristický svojim vysokým leskom, žiarivosťou a trvanlivosťou. Vďaka tomu vám táto vysokokvalitná maska poslúži naozaj dlhé roky.
Naplnená je organickou levanduľou, známou pre svoje aromaterapeutické vlastnosti a schopnosť zmierniť napätie, stres a bolesti hlavy. Vďaka nej sa budete pri zaspávaní cítiť uvoľnene a pomôže vám navodiť pokojný a hlboký spánok, aby ste sa ráno mohli zobudiť plní energie. Dokonale simuluje tmu a je obzvlášť pohodlná a navrhnutá tak, aby perfektne sadla na čelo a lícne kosti a nebol vyvíjaný tlak na oči. Garantujeme vám, že ju vôbec nebudete cítiť. Je priam ideálna pre tých, ktorí trpia nespavosťou, úzkosťou a migrénou. Poslúži nielen doma pre kvalitnejší spánok, ale aj na dlhých cestách. 
Holistic Silk masky na spanie si obľúbili aj známe celebrity, napríklad Elle Macpherson, Catherine Zeta-Jones, Victoria Beckham, Paul McCartney, Salma Hayek, Natalie Imbruglia, Sonia Rykiel či David Beckham.
Presvedčte sa aj vy, že nejde len o módny nočný doplnok. Dostupná je v rôznych cool odtieňoch, je len na vás, ktorý si vyberiete. Želáme vám krásne sny! :)

Ako používať

Mäkké zamatové šnúrky zabezpečujú maximálny komfort. Zaviažte si masku okolo hlavy tak, aby Vám dokonale sadla a potom ju už môžete len nasadiť alebo zložiť kedykoľvek si budete chcieť zdriemnuť či dopriať kvalitnejší spánok. 

Starostlivosť o očnú masku:
Masku odporúčame čistiť vlhkou handričkou, v prípade veľkého znečistenia chemicky v čistiarni. V žiadnom prípade ju neponárajte celú do vody. Po čase môže levanduľová vôňa zoslabnúť, na osvieženie a predĺženie vône jednoducho nahmatajte levanduľu vo svojej maske (obvykle sa usádza v oblasti okolo nosa) a pošúchajte ju medzi prstami 3-4 krát. Taktiež sa snažte udržiavať masku mimo dosahu priameho slnečného svetla, pretože by to mohlo oslabiť hodváb aj levanduľu. 

Kompletné zloženie

100% hodváb, zamat a levanduľa

Hodnotenie