Ginger Tea Vonná Sviečka

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Úvod > Relax > Vonné sviečky & difuzéry > Ginger Tea Vonná Sviečka
 

Pri každom nákupe od 80 eur máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Ginger Tea Vonná Sviečka

Vonné sviečky & difuzéry

Vonná sviečka s vôňou zázvorového čaju a citrónovej trávy (240 g)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 40,00 €
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dostupnosť: skladom

Popis

Prevoňajte svoj domov šálkou voňavého čaju z čerstvého zázvoru a získajte povzbudzujúcu energiu z citrónovej trávy. Taká je vonná sviečka Ginger Tea od Meadows. Dokonalé prepojenie tepla a lahodného korenia zahreje hlboko na duši a upokojí Vaše myšlienky. 
Meadows kladie dôraz na starostlivý výber materiálov. Pri výrobe používa 100% prírodný sójový vosk, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a oproti parafínu, ktorý obsahuje väčšina ostatných sviečok, neuvoľňuje CO2. Vysoká kvalita horenia sviečky je daná knôtmi z prírodnej egyptskej bavlny, ktoré nezanechávajú čierne úlomky na vosku. Knôty sú ručne vycentrovávané, čím sa významne predlžuje doba horenia. až na cca 60 hodín. Sviečky sú vyrábané ručne, v malých sériách, kde je vosk rozohrievaný v menších dávkach pre dokonalé udržanie vybraných parfumácií.
Sviečky sú v unikátnom ručne fúkanom skle zo starožitnej českej sklárne s jedinečnou štruktúrou, ktorá pri zapálení sviečky prepúšťa magické svetlo. Po vyhorení sviečky má ďalšie možnosti využitia v interiéri. Každá z vôní má svoje charakteristické farebné sklo a dokáže tak prirodzenou cestou navodiť rozličnú atmosféru Vášho domova. 

Použitie

Sviečka bude dlhšie a lepšie horieť, ak dodržíte nasledujúce doporučenie: 
Vždy zapaľujte všetky knôty naraz a sviečku nechajte horieť minimálne 1 hodinu, aby se rozohriaty vosk rozpustil po celej ploche. Pred každým zapálením skráťte dĺžku knôtu na 5 mm. V dosahu sviečky nesmú byť horľavé materiály. Chráňte pred deťmi a nikdy nenechávajte sviečku zapálenú bez dozoru.

Zloženie

100% prírodný sójový vosk

Hodnotenie