Awaken Skin Rehab Scrub

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o telo > Telové peelingy > Awaken Skin Rehab Scrub
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Awaken Skin Rehab Scrub

Telové peelingy

Rehabilitačný peeling na prebudenie pokožky (125g)
Čítať viac Čítať menej
Awaken Skin Rehab Scrub
 
Vaša cena: 36,60 €
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dostupnosť: skladom

Popis

Je čas prebudiť vašu pokožku zo spánku. Awaken Skin Rehab Scrub od Therapie sľubuje jedinečný rehabilitačný peelingový zážitok a naučí vás milovať kožu, v ktorej sa nachádzate. Je to síce peeling, ale trochu iný ako ho poznáte. Je koktailom tých najlepších prírodných ingrediencií z celého sveta s liečivým, čistiacim a  tonizujúcim účinkom. Na pohľad vyzerá ako obyčajný prášok, ale keď sa vmasíruje do navlhčenej pokožky, odstráni odumreté čiatočky kože a zároveň ju zbaví všetkých nečistôt, obnoví ju a vyhladí, takže ostane vyživená a plná života. 
Jogurtový prášok - bohatý na kyselinu mliečnu - pomáha zjednotiť tón pokožky a rýchlo obnoví jej žiarivosť. Prírodný zelený íl (zeolit) priťahuje kladne nabité ióny, neutralizuje toxicitu a ružový lotos pomáha upokojiť podráždenosť a stres. Perlete rozjasňujú, santalové drevo lieči, ananás osviežuje, zelený bambus čistí a antibakteriálny a hydratačný med udržiava pokožku krásne hebkú a vláčnu.
Tento peelingový prášok môžete zmiešať aj s vašim obľúbeným sprchovým olejom alebo gelom (odporúčame Boost alebo Equilibrium od Therapie) alebo použiť samostatne pre intenzívnejší rehabilitačný efekt.

Ako používať

Zmiešajte peelingový prášok s trochou vody pre vytvorenie pasty a naneste na jednotlivé časti tela. Nechajte pôsobiť jednu alebo dve minúty a potom jemne vymasírujte z pokožky. 
Prášok môžete tiež zmiešať s Boost Hair & Body Wash, prípadne iným sprchovým gelom alebo olejom.

Kompletné zloženie

Green Bamboo, Lotus Root powder, Sandalwood powder, Rose powder, Mother of Pearl powder, Pineapple powder, Lime powder, Yogurt powder, Zeolite clay, Honey powder, May Chang, Lotus Absolute

Hodnotenie