Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o pleť > Nočná starostlivosť > Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network
 

Pri každom nákupe nad 80 € v rámci SR máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 

Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network

Nočná starostlivosť

Vysoko koncentrované sérum s 30% vitamínom C (30 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 40,00 €
Dodacia lehota
Na sklade: 13
Dostupnosť: skladom

Popis

NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network (ELAN) obsahuje vysokú, až 30% koncentráciu kyseliny L-askorbovej - t.j. čistej formy vitamínu C použiteľného na koži. Je extrémne stabilná za všetkých podmienok a stojí takmer 100 krát viac ako čistý vitamín C bežne používaný u iných značiek.
Problémom všetkých antioxidantov a teda aj vitamínu C je, že sa môžu viazať na kyslík ešte vo fľaši, predtým než vôbec  akýkoľvek produkt, ktorý obsahuje antioxidanty kúpite. Pretože vitamín C má veľmi silnú schopnosť viazať voľné radikály kyslíka, akonáhle je rozpustený vo vode, začne oxidovať a meniť farbu roztoku (z priehľadnej do miernej a neskôr tmavo oranžovej).
ELAN obsahuje túto zlúčeninu rozpustenú v špecializovanom bezvodom éteri (v tzv. antioxidačnej sieti) na základe vlastného patentu, takže všetok vitamín C môže byť využitý. V kombinácii so superoxid dismutázou, selénom a zinkom zďaleka prevyšujú jej primárnu funkciu bojovať proti oxidácii a zreteľne prispievajú k zlepšeniu funkcie kože tvorbou kolagénu, zlepšením hyperpigmentácie a  efektívnym bojom proti starnutiu pleti.
Zjednotenie tónu pleti uvidíte už po troch dňoch používania ELAN raz denne, postupne však budete vidieť aj ďaľšie benefity a budú kumulatívne. 

 

Použitie

Aplikujte ELAN vždy len na noc, vyhýbajte sa kontaktu s očami. Ak sa používa ako súčasť NIOD režimu, použite ho po sérach CAIS a MMHC, ale pred použitím Hydration Vaccine (HV). Pred použitím tohto séra počkajte aspoň 20 sekúnd po aplikácii CAIS, pretože kyslá povaha prípravku ELAN môže ublížiť peptidom obsiahnutým v CAIS. NIkdy nemiešajte CAIS a ELAN spolu. Po nanesení môže ELAN pôsobiť trochu olejovito, tento pocit však rýchlo zmizne, pretože ELAN neobsahuje olej.

Beauty Secret tip:
Pri používaní ELAN s produktami iných značiek starostlivosti o pleť, aplikujte ho po sérach a pred nanesením krému.

 

 

 

Zloženie

Ethoxydiglycol, Ethyl Ascorbic Acid, Superoxide Dismutase, Saccharomyces/Zinc Ferment

Hodnotenie