Čistiaca rukavica

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Čistiaca rukavica

Masky a peelingy

Jemná čistiaca rukavica z čistej bavlny (16 x 23 cm)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 12,00 €
Dodacia lehota
Na sklade: 5
Dostupnosť: skladom

Popis

Praktický čistiaci uteráčik v tvare rukavice je perfektným riešením na jemné a dôkladné odstránenie čistiaceho produktu z pleti. Vďaka pohodlnému nasadeniu na ruku sa s ňou veľmi dobre pracuje. Táto malá pomôcka, ktorá veľa nestojí, vám urobí veľkú službu a vaše čistenie pleti posunie na úplne iný level. Keď pocítite ten rozdiel na svojej pleti, už nikdy sa jej nebudete chcieť vzdať. Pleť bude po každom čistení viditeľne čistejšia a hladšia. Je tomu tak preto, lebo ňou dôkladnejšie odstránite všetky nečistoty a tiež prebytočné zvyšky produktu, ktoré môžu upchávať pleť. A zároveň slúži aj ako jemný peeling, ktorý pomôže odstrániť odumreté bunky. Rukavicu môžete použiť aj pri odstraňovaní akejkoľvek pleťovej masky z pleti.

 

 

Ako používať

Namočte rukavicu pod teplou vodou a jemne odstráňte čistiaci produkt (alebo masku) z pleti tak, aby ostala čistá. Ideálne je použiť jednu čistiacu rukavicu na jedno čistenie pleti. Po skončení rukavicu  operte v pračke, prípadne len preperte v ruke a max. po každom druhom - treťom použití vyperte v pračke.
Perte pri 60°C, zostane tak mäkká ako na začiatku.

Beauty Secret tip:
Pleť nikdy neumývajte v horúcej vode, teplota vody by vám mala byť príjemná. Horúca voda pleti neprospieva, pretože ju vysušuje a zbavuje lipidov, ktoré pleť chránia. 
 

Kompletné zloženie

100% bavlna

Hodnotenie


Odporúčam pre

všetky typy pleti