Myrrh Clay

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Myrrh Clay

Masky a peelingy

Íľová spevňujúca maska (50 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 33,00 €
Dodacia lehota
Na sklade: 1
Dostupnosť: skladom

Popis

Pleťová maska Myrrh Clay od Niodu je starostlivosť o pleť, ktorá čerpá z trojuholníka ayurvedy, unani a tradičnej čínskej medicíny. Maska vďaka myrhovému íľu ponúka viditeľné spevnenie a stiahnutie pleti, a to okamžite a bez zanechania filmu na povrchu pleti - ako je veľmi časté pri iných bežných moderných produktoch na spevnenie pleti.
Myrrh Clay je jedným z novej rady produktov Niodu, pri ktorých kombinujú vedu a tradičný prístup, a neformálne ju nazvali "Yešti". Maska obsahuje myrhu a jej vlastnú voňavú živicu získanú z miazgy stromu, ktoré sú známe v ayurvede, unani a tradičnej čínskej medicíne pre ich vysoký obsah terpenoidov a seskviterpénov. Kým tradičné lokálne využitie myrhy bolo predovšetkým na liečenie rán, ako antioxidant a proti starnutiu pleti, hlavným benefitom povrchového použitia myrhy je viditeľné a okamžité spevnenie pleti. Maska Myrrh Clay kombinuje vysoko čistú myrhu s izolovanými polyfenolmi z jahodových listov (ayurveda) a koncentrované Wu Zhu Yu (z tradičnej čínskej medicíny) - všetko pdporujúce viditeľný spevňujúci efekt - vo výživnej báze rašeliny bohatej na humíny a indického íľu Multani Mitti známeho pre svoje úžasné benefity pre pleť.

"YEŠTI" je o poznaní, že pozerať sa dopredu znamená pozerať sa dozadu. Tí čo poznajú NIOD od jeho začiatkov vedia, že to nie je len značka. Je to sila a má dušu. Kedže NIOD nadväzuje na vedecké poznatky, jej duša je úplne zakorenená v učení sa. Nestráca však rešpekt k tradičným poznatkom, učí sa formou lásky, je pokorná a dokáže pozerať aj späť. Nové Yešti produkty si zachovávajú rovnako vysoký štandard ako ostatné NIOD produkty.
 

Ako používať

Použite raz do týždňa na čistú, suchú pleť. Aplikujte tenkú vrstvu na celú tvár, nechajte pôsobiť 15 minút a potom opláchnite teplou vodou. 

Kompletné zloženie

Peat, Solum Fullonum, Propanediol, Aqua (Water), Fragaria Vesca Leaf Extract, Glycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Commiphora Myrrh Extract, Evodia Rutaecarpa Fruit Extract, Carrageenan, Acacia Senegal Gum, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, ChlorphenesinPeat, Solum Fullonum, Propanediol, Aqua (Water), Fragaria Vesca Leaf Extract, Glycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Commiphora Myrrh Extract, Evodia Rutaecarpa Fruit Extract, Carrageenan, Acacia Senegal Gum, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Hodnotenie