Mastic Must

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Mastic Must

Masky a peelingy

Transparentná maska na čistenie a zmenšenie pórov (90ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 34,00 €
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: dočasne vypredaný

Popis

Mastic Must od Niodu je transparentná maska pre efektívne, ale zároveň veľmi šetrné čistenie a viditeľné zjemnenie pórov. Výsledkom je okamžitá a evidentná redukcia tak množstva ako aj veľkosti pórov. Treba si však uvedomiť, že nie je možné zmeniť geneticky danú veľkosť aj množstvo pórov, póry sa však stávajú viac viditeľnými s pribúdajúcim vekom a tiež vplyvom znečisteného ovzdušia. Mastic Must obnovuje vzhľad pórov do miery, ktorá je Vám geneticky daná.
Mastic Must je jedným z novej rady produktov Niodu, pri ktorých kombinuje vedu a tradičný prístup, a neformálne ju nazvali "Yešti". Pri tejte priesvitnej maske využíva zhustenú miazgu gréckeho tmelového stromu. Ide o hustú gumu, ktorá na seba viaže nečistoty zo zanesených pórov presne ako guma, ale neviaže na seba vodu a olej z pleti a teda čistí a zmenšuje póry bez vysúšania. Táto miazga je veľmi silno antibakteriálna a antimykotická. Jej pôvod je v Grécku, ale pre svoje vlastnosti bola prevzatá medicínou Stredného Východu. Miazga v Mastic Must je získavaná ekologicky a čistená vo veľmi precíznych bio-laboratóriách do mimoriadne čistej formy. 

"YEŠTI" je o poznaní, že pozerať sa dopredu znamená pozerať sa dozadu. Tí čo poznajú NIOD od jeho začiatkov vedia, že to nie je len značka. Je to sila a má dušu. Kedže NIOD nadväzuje na vedecké poznatky, jej duša je úplne zakorenená v učení sa. Nestráca však rešpekt k tradičným poznatkom, učí sa formou lásky, je pokorná a dokáže pozerať aj späť. Nové Yešti produkty si zachovávajú rovnako vysoký štandard ako ostatné NIOD produkty.

Ako používať

Aplikujte dostatočné (štedré) množstvo masky na vyčistenú pleť, najlepšie ráno. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom opláchnite teplou vodou. Lepkavý pocit počas procesu čistenia je v poriadku, spôsobuje ho vysoko koncentrovaná tmelová guma, ktorú využíva maska na naviazanie nečistôt. Po maske už nepoužívajte žiadny čistiaci produkt na tvár.

Beauty Secret tip:
Po opláchnutí môžete použiť na vysušenie tváre fén alebo iný zdroj teplého vzduchu na približne 15 sekúnd, zvýšite tým účinok masky.

Kompletné zloženie

Aqua (Water), Glycerin, Stearic Acid, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Centaurea cyanus flower water, Sapindus Mukurossi Fruit Extract, Niacinamide, Alcohol, Honey, Coconut Acid, Magnesium aluminum silicate, Arginine, Bentonite, Butyl Avocadate, Ethyl Linoleate, Hydroxyethylcellulose, Lecithin, Phospholipids, Acacia Senegal Gum, Carrageenan, Citric Acid, Propyl Gallate, Ethoxydiglycol, Lactobacillus Ferment, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Hodnotenie