Joie Uplifting Bath Infusion

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o telo > Kúpeľ a sprchovanie > Joie Uplifting Bath Infusion
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Joie Uplifting Bath Infusion

Kúpeľ a sprchovanie

Povzbudzujúca prášková zmes do kúpeľa (60g alebo 200 g)
Čítať viac Čítať menej
Joie Uplifting Bath Infusion
 
Veľkosť: 200 g: 62,70 €
Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: 200 g): 1
Dostupnosť: skladom
Vyberte svoj produkt:

Popis

Každý sem tam potrebuje viac radosti vo svojom živote a Therapie ju predáva vo flaštičkách. Túto práškovú zmes do kúpeľa Joie Uplifting Bath Infusion prirovnala jedna zákazníčka ku antidepresívam. Váš kúpeľ povýši na úplne iný level a kúpeľňu obklopia povzbudzujúce účinky vône kadidla. Je balzamom, ktorý zbavuje stresu a úzkosti vďaka himalájskemu cédru (uvoľňuje nervové napätie), kryštálikom jaspisu v práškovej forme (absorbujú negatívnu energiu a pôsobia ako ochrana) a prášku z ružového kremeňa (prebúdza vieru, podporuje sebalásku a súcit, prinavracia pocit istoty). Primárnu substanciu prípravku tvorí cmarový prášok.  Je bohatý na kyselinu mliečnu, ktorá ma vysoko efektívne zjemňujúce účinky na pokožku, pričom je zároveň probiotikom, ktoré normalizuje úrovne baktérií tak, aby bolo zabezpečené zdravie pokožky a boli liečené jej nedokonalosti. Najjemnejší francúzsky ružový íl (zmes kaolinitu, železa a vápenca s čistiacim účinkom) pôsobí na povrchu pokožky detoxikačne a zároveň ako fyzický piling odstraňuje nečistoty a odumreté čiastočky kože, pričom podporuje správny tok krvi a lymfy. A smutná nálada môže odísť!

Ako používať

Na jeden kúpeľ použite 10-15 g prášku a pod tečúcou vodou ho nechajte rozpustit. Ponorte sa do vody a zhlboka dýchajte a užívajte si povzbudzujúcu vôňu. Prášok, ktorý sa Vám začne zberať okolo pokožky jemne vmasírujte pre ľahkú exfoliáciu. Spolu s tým ako budú pracovať ingrediencie a vyplavovať z tela toxíny, sa bude meniť aj farba vody. Po kúpeli sa budete cítiť povzbudená a plná radosti zo života.

Kompletné zloženie

Buttermilk Powder, Mysore Sandalwood Powder, Rose petal Powder, Frakincense Powder, Himalayan Cedarwood Powder, Pink Clay, Rose Quartz Powder, Jasper Powder, Tapioca Starch, Fragrance Wild Rose, Honeysuckle, Rose Geranium, Tangerine

Hodnotenie