Joie Uplifting Bath Infusion

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe od 80 eur máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Joie Uplifting Bath Infusion

Kúpeľ a sprchovanie

Povzbudzujúca prášková zmes do kúpeľa (60g alebo 200 g)
Čítať viac Čítať menej
Joie Uplifting Bath Infusion
 
Veľkosť: 200 g: 62,70 €
Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: 200 g): 1
Dostupnosť: skladom
Vyberte svoj produkt:

Popis

Každý sem tam potrebuje viac radosti vo svojom živote a Therapie ho predáva v pohároch (aleluja!). Joie Uplifting Bath Infusion bol opísaný jedným z používateľov ako "aromaterapeutický prozac (t.j. antidepresívum nazývané aj tabletky šťastia)". Tento prášok do kúpeľa premení Vašu vaňu na svätyňu a kúpeľňu obklopia povzbudzujúce účinky vône kadidla. Je balzamom, ktorý zbavuje stresu a úzkosti vďaka himalájskemu cédru (uvoľňuje nervové napätie), kryštálikom jaspisu v práškovej forme (absorbujú negatívnu energiu a pôsobia ako ochrana) a prášku z ružového kremeňa (prebúdza vieru, podporuje sebalásku a súcit, prinavracia pocit istoty). Primárnu substanciu prípravku tvorí cmarový prášok.  Je bohatý na kyselinu mliečnu, ktorá ma vysoko efektívne zjemňujúce účinky na pokožku, pričom je zároveň probiotikom, ktoré normalizuje úrovne baktérií tak, aby bolo zabezpečené zdravie pokožky a boli liečené jej nedokonalosti. Najjemnejší francúzsky ružový íl (zmes kaolinitu, železa a vápenca s čistiacim účinkom) pôsobí na povrchu pokožky detoxikačne a zároveň ako fyzický piling odstraňuje nečistoty a odumreté čiastočky kože, pričom podporuje správny tok krvi a lymfy. A smutná nálada môže odísť!

Použitie

Na jeden kúpeľ použite 10-15 g prášku a pod tečúcou vodou ho nechajte rozpustit. Ponorte sa do vody a zhlboka dýchajte a užívajte si povzbudzujúcu vôňu. Prášok, ktorý sa Vám začne zberať okolo pokožky jemne vmasírujte pre ľahkú exfoliáciu. Spolu s tým ako budú pracovať ingrediencie a vyplavovať z tela toxíny, sa bude meniť aj farba vody. Po kúpeli sa budete cítiť povzbudená a plná radosti zo života.

Zloženie

Buttermilk Powder, Mysore Sandalwood Powder, Rose petal Powder, Frakincense Powder, Himalayan Cedarwood Powder, Pink Clay, Rose Quartz Powder, Jasper Powder, Tapioca Starch, Fragrance Wild Rose, Honeysuckle, Rose Geranium, Tangerine

Hodnotenie