Himalayan Detox Salts

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Himalayan Detox Salts

Kúpeľ a sprchovanie

HImalájske detoxikačné soli - náplň v sáčkovom balení (500 g)
Čítať viac Čítať menej
Himalayan Detox Salts
 
Vaša cena: 48,40 €
Dodacia lehota
Na sklade: 3
Dostupnosť: skladom

Popis

Himalayan Detox Salts sú akoby prírodnou alternatívou vália; upokojujú búšenie srdca, harmonizujú tok energie a pomáhajú v boji s nespavosťou. Kúpeľ s nimi vám prinesie blahodárny pocit a upokojí vaše zmysly, takže budete opäť pripravená žiť život naplno.
Blahodárny koktejl himalájskych minerálnych solí, podporený silou ametystu, esenciálnymi olejmi citrónovej trávy, borievky a pelargónie v podobe ružových kryštálikov vyrovnáva úrovne pH, kladné a záporné ióny, čím napomáha telu k dosiahnutiu vlastnej rovnováhy.  Ametyst má vysoký obsah minerálov, ktoré liečia a čistia problematickú pleť a zároveň pôsobí proti elektromagnetickej energii, ktorú každodenne absorbujeme z moderných elektronických “supervecičiek”. K tomuto všetkému ešte pridajte prírodné protizápalové a krv čistiace vlastnosti a sami pocítite, že nebo je od vás vzdialené len na jeden kúpeľ.

Ako používať

Kúpeľ si pripravte asi dve hodiny predtým ako pôjdete spať. Pod tečúcou vodou pridajte do kúpeľa 1-2 plné vrchnáky soli tak, aby sa úplne rozpustili. Ponorte sa do kúpeľa na 10-15 minút a pre maximálny účinok zvyšok soli zo svojho tela po kúpeli neoplachujte - to pomáha svalom zrelaxovať, omladiť pokožku a zároveň eliminovať toxíny. 
Počas kúpeľa môžete cítiť, že Vaša telesná teplota stúpa a ten pocit môžete mať aj chvíľu potom, čo opustíte vaňu (čim viac stresu máte alebo čím viac je Vaše telo ztuhnuté, tým intenzívnejšie to môžete cítiť). Akonáhle sa teplota Vášho tela vráti späť k normálu, ľahnite si do postele a ráno si uvedomíte, že ste mali ten najpokojnejší spánok vôbec!

Upozorňujeme, že tieto soli nie sú vhodné pre použitie počas tehotenstva.

Kompletné zloženie

Pink Himalayan Salts (sodium chloride); Geranium (Pelargonium X Asperum); Rosewood (Aniba rosaeaodora) Patchouli (Pogostemon Cablin); Lavender (Lavendula Augustifolia); Juniperberry (Juniperus Communis); Lemongrass (Cympopogon Citrates); Grapefruit (Citrus Paradisii); Powdered Amethyst

Hodnotenie