Equilibrium Bath and Shower Essence

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o telo > Kúpeľ a sprchovanie > Equilibrium Bath and Shower Essence
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Equilibrium Bath and Shower Essence

Kúpeľ a sprchovanie

Aromaterapeutický kúpeľový a sprchový olej (100 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 52,30 €
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dostupnosť: skladom

Popis

Keď vás prepadne stres a úzkosť, alebo sa cítite bez energie, skúste zabudnúť na každodenné starosti a ponorte sa do pokoja s týmto kúpeľovým a sprchovým olejom, ktorý je súčasťou samoregeneračného programu svetoznámej aromaterapeutky Michelle Roques O'Neil - na navrátenie energie, zmiernenie stresu a znovuobjavenie emocionálnej pohody. 
Equilibrium Bath and Shower Essence je aromatickou zmesou esencií s terapeutickými účinkami z výťažkov perzskej ruže, novozélandskej levandule, santalu, jasmínu, divého sladkého pomaranča a novoobjavenej fragónie (je to účinný esenciálny olej s preukázanými účinkami proti úzkosti).  Rýchla sprcha alebo dlhý kúpeľ v tejto zmesi vnesú pokoj a rovnováhu tam, kde je chaos.  Iba pár kvapiek do horúceho kúpeľa, alebo masáž mokrej pokožky počas sprchy pomôže zmyť všetku úzkosť a zanechá pocit čistoty, znovuzrodenia a revitalizácie. Jednoducho čisté nebo!

Ako používať

Prilejte jeden plný uzáver oleja do kúpeľa spolu s tečúcou vodou. Ponorte sa do vody na minimálne 10 minút a relaxujte, až potom sa začnite umývať. Olej sa môže použiť aj v sprche. Po umytí vmasírujte jeden plný uzáver oleja do čistej pokožky a obklopte sa jeho nádhernou vôňou. Len dýchajte a nechajte odpočinúť vašu myseľ. Je to úžasný protiliek ak sa cítite unavená alebo máte stav úzkosti.

Kompletné zloženie

Apricot kernel (Prunes Armenica); Lavender (Lavendula Augustifolia); Sandalwood (Santalum Album); Frankincense (Boswellia Carterii); Lemon Petigrain (Citrus Limonum) Fragonia (Agonis Fragrans); Cedarwood (Cedrus Deodora); Jasmine (Jasminium Sambac) Blood orange (Citrus sinensis) Neroli (Citrus Aurantium); Rose otto (Rosa Damascena) Polysorbate 85 (solubaliser); Rosemary extract (Rosemarinus Officinalis)

Hodnotenie