Superoxide Dismutase Saccharide Mist

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o pleť > Hydratácia > Superoxide Dismutase Saccharide Mist
 

Pri každom nákupe počas karantény máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 

Superoxide Dismutase Saccharide Mist

Hydratácia

Hydratačná pleťová voda v spreji so silným antioxidantom (240 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 41,00 €
Dodacia lehota
Na sklade: 8
Dostupnosť: skladom

Popis

Superoxide Dismutase Sacharide Mist (SDSM 2) je skutočne jedinečný produkt, ktorý prinesie Vášmu režimu starostlivosti o pleť pridanú hodnotu. Ak si myslíte, že je to len obyčajný toner, mýlite sa. SDSM 2 sa pre Vašu pleť stane dennou silnou zbraňou proti oxidačnému stresu, dehydratácii či zápalu pokožky, ktoré spolu s pribúdajúcim vekom viditeľne prispievajú k zhoršeniu kvality pleti.
Superoxid dismutáza je prirodzený a telu vlastný enzým, ktorý naše telo vytvára a považuje sa za najsilnejší antioxidant. Má výraznú schopnosť neutralizovať jeden z najviac škodlivých aktívnych voľných radikálov (superoxid) a premieňa ho na menej toxický peroxid vodíka. Regeneruje bunky, chráni ich od rozpadu a tiež účinne bojuje proti deštrukcii  buniek (počiatok bujnenia). Kým superoxid dismutázu nájdeme v kozmetických produktoch zvyčajne v malých koncentráciách, v tejto pleťovej vode je to po vode hneď druhá najdôležitejšia zložka.  Silná a mimoriadne stabilná forma superoxid dismutázy v tomto produkte bola odvodená z kvasiniek pôvodne izolovaných z kože hrozna, s nesmierne vysokou aktivitou.
Ďaľšou zložkou je extrakt z malachitovej horniny, ktorý zabezpečuje priame zachytávanie superoxidového radikálu a má na svedomí prirodzene tyrkysovú farbu pleťovej vody. Extrakt z peruánskeho kvetu (nocovka jalapovitá) zmierňuje zápal  a morský polysacharid, ktorý je schopný výrazne viac zadržiavať vodu ako kyselina hyalurónová, dodáva tejto pleťovej vode hydratačné vlastnosti. NIOD sľubuje zvýšenie hydratácie pleti o viac ako 35% .

 

 

Použitie

Aplikujte ráno a večer na tvár a krk po čistení a pred aplikáciou ďaľšej starostlivosti o pleť. Ak sa používa ako súčasť režimu NIOD, aplikujte po LVCE a/alebo SS, ale pred CAIS. Mist môže byť použitý aj na telo ak je to potrebné. 

Zloženie

Aqua (Water), Superoxide Dismutase, Malachite Extract, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Mirabilis Jalapa Extract, Polypodium Vulgare Rhizome Extract, Cetraria Islandica Thallus Extract, Sphagnum Magellanicum Extract, Arginine, Propanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Salicylate, Gellan Gum, Sodium Chloride, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Tromethamine, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Hodnotenie