Non-Acid Acid Precursor 15%

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Starostlivosť o pleť > Hydratácia > Non-Acid Acid Precursor 15%
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Non-Acid Acid Precursor 15%

Hydratácia

Nočná starostlivosť zameraná na resurfacing pleti (30 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 42,00 €
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: dočasne vypredaný

Popis

NIOD  Non-Acid Acid Precursor 15% (NAAP) je inovatívna nekyselinová alternatíva k produktom a chemickým peelingom, ktoré používajú AHA/BHA kyseliny a retinoidy na resurfacing pleti (obnovu pleti). NAAP namiesto priamych kyselín používa fermentované bio-deriváty a amino izoláty, ktoré pôsobia ako príprava pleti pre kyseliny kompatibilné s pleťou. Výsledkom toho je proces v pleti, ktorý je podobný ako pri použití tradičných kyselín, avšak bez narušenia pleti. Zjednodušene povedané, toto sérum má biologické ingrediencie, ktoré majú rovnaký efekt (exfoliácia, hydratácia, obnova pleti) ako napr. kyselina glykolová či kyselina salicilová, avšak bez začervenania, podráždenia a zápalových procesov, ktoré sú častým javom pri použití kyselín.
Toto biele sérum je jemné aj k citlivej pokožke a preto je vhodné aj pre tých, ktorí by chceli používať produkty na báze kyselín, ale nemôžu z dôvodu, že ich pleť na ne nereaguje dobre.
Používaním NAAP dosiahnete evidentné zlepšenie pleti. Pleť bude mať lepšiu textúru, bude hladšia a jemnejšia, takže aj make-up bude na nej vyzerať bezchybne. 

Ako používať

Sérum NAAP je určené len na nočné použitie. Aplikujte každý večer pár kvapiek na pleť, vyhnite sa bezprostrednému okoliu očí. Ak sa používa ako súčasť režimu NIOD, používajte ho po CAIS a MMHC (ak používate ELAN tak aj po ELAN), ale pred HV
Pokiaľ by Vaša pleť reagovala zo začiatku na toto sérum precitlivelo, zúžte jeho používanie na každý druhý večer, kým si pleť zvykne. 

 

Kompletné zloženie

Aqua (Water), Lactococcus Ferment Lysate, Bisabolol, Glycerin, Ethyl Linoleate, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate, Myristoyl Nonapeptide-3, Yeast Extract, Soy Amino Acids, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Lecithin, Sorbitan Isostearate, Isohexadecane, Hydroxyethyl Acrylate/sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Polyacrylate Crosspolymer-6, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Pentylene Glycol, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Hodnotenie