Comfort Warming Body Rub

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Úvod > Relax > Aromaterapia > Comfort Warming Body Rub
 

Pri každom nákupe od 80 eur máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Comfort Warming Body Rub

Aromaterapia

Zahrievajúci masážny balzám (50 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 31,40 €
Dodacia lehota
Na sklade: 2
Dostupnosť: skladom

Popis

Tento zahrievajúci balzám je efektívny viacúčelový prípravok, ktorý má antivírusové, antireumatické, protizápalové, upokojujúce a bolesť zmierňujúce účinky. Podporuje posilnenie imunity, poskytuje úľavu pri únave a bolestiach svalov, pomáha prekonávať nádchu, infekcie či sezónne alergie, lieči kašel a zmierňuje bolesť na hrudníku, otvára plúca a dýchacie cesty a tak zabezpečí, že môžete ľahšie dýchať.
Comfort Warming Body Rub od Therapie je zmesou efektívnych esenciálnych olejov, obsahuje terpentín (antireumatické účinky), kurkumu (protizápalové účinky), mandarinku (podporuje imunitu a nervový systém), citrón (stimuluje reakcie imunitného systému), gáfor (lieči prechladnutie a kašeľ), helichrysum (poskytuje úľavu pri bolestiach svalov a pri bolestiach), myrtu (podporuje činnosť dýchacích ciest, odstraňuje pocit úzkosti), rozmarín (blahodárne vplýva na cievny system a je účinný proti chrípke a podobným infekciám), mätu (znižuje prehriatie), niaouli (účinný na bolesť brucha, uvoľnuje napätie v svaloch), manuku (uľavuje bolestiam v kĺboch).  Základ tohto balzámu tvorí výťažok z divozelu (protizápalové účinky), bodliaku (podporuje krvný obeh), hviezdica (upokojujúce účinky), černucha (liečivé účinky), arnica (účinná pri odreninách) a kostihoj (protizápalové účinky).
Je to jednoducho must-have, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, aby Vám (a Vašim blízkym) prinášal úľavu keď ste v nepohode.

 

 

Použitie

Vmasírujte primerané množstvo balzámu na hruď, boľavé kĺby a svaly, alebo kde potrebujete. Použite kedykoľvek budete potrebovať uľaviť od príznakov. Aplikácia pred spaním Vám vďaka jeho aromaterapeutickým účinkom pomôže dosiahnuť hlboký a regeneračný spánok.

Zloženie

Caprylic/Capric Triglycerides; Helianthus Annuus Seed Oil; Carthamus Tinctorius Seed Oil; Nigella Sativa Seed Oil; Helianthus Annuus Hybrid Oil; Aqua;Limonene; Citrus Reticulata Peel Oil; Sucrose Laurate

Hodnotenie