Comfort Warming Body Rub

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
Relax > Aromaterapia > Comfort Warming Body Rub
 

Pri každom nákupe nad 80€ máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 
Reklamné okno
 
 

Comfort Warming Body Rub

Aromaterapia

Zahrievajúci masážny balzám (50 ml)
Čítať viac Čítať menej
Vaša cena: 31,40 €
Dodacia lehota
Na sklade: 1
Dostupnosť: skladom

Popis

Tento zahrievajúci balzám je efektívny viacúčelový prípravok, ktorý má antivírusové, antireumatické, protizápalové, upokojujúce a bolesť zmierňujúce účinky. Podporuje posilnenie imunity, poskytuje úľavu pri únave a bolestiach svalov, pomáha prekonávať nádchu, infekcie či sezónne alergie, lieči kašel a zmierňuje bolesť na hrudníku, otvára plúca a dýchacie cesty a tak zabezpečí, že môžete ľahšie dýchať.
Comfort Warming Body Rub od Therapie je zmesou efektívnych esenciálnych olejov. Obsahuje terpentín (antireumatické účinky), kurkumu (protizápalové účinky), mandarinku (podporuje imunitu a nervový systém), citrón (stimuluje reakcie imunitného systému), gáfor (lieči prechladnutie a kašeľ), helichrysum (poskytuje úľavu pri bolestiach svalov a pri bolestiach), myrtu (podporuje činnosť dýchacích ciest, odstraňuje pocit úzkosti), rozmarín (blahodárne vplýva na cievny system a je účinný proti chrípke a podobným infekciám), mätu (znižuje prehriatie), niaouli (účinný na bolesť brucha, uvoľnuje napätie v svaloch) a manuku (uľavuje bolestiam v kĺboch).  Základ tohto balzámu tvorí výťažok z divozelu (protizápalové účinky), bodliaku (podporuje krvný obeh), hviezdica (upokojujúce účinky), černucha (liečivé účinky), arnica (účinná pri odreninách) a kostihoj (protizápalové účinky).
Je to jednoducho must-have, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, aby vám (a vašim blízkym) prinášal úľavu keď ste v nepohode.

 

 

Ako používať

Vmasírujte primerané množstvo balzámu na hruď, boľavé kĺby a svaly, alebo kde potrebujete. Použite kedykoľvek budete potrebovať uľaviť od príznakov. Aplikácia pred spaním Vám vďaka jeho aromaterapeutickým účinkom pomôže dosiahnuť hlboký a regeneračný spánok.

Kompletné zloženie

Caprylic/Capric Triglycerides; Helianthus Annuus Seed Oil; Carthamus Tinctorius Seed Oil; Nigella Sativa Seed Oil; Helianthus Annuus Hybrid Oil; Aqua;Limonene; Citrus Reticulata Peel Oil; Sucrose Laurate

Hodnotenie