RE: Pigment

 
 
 

Potrebujete poradiť s výberom produktov? Napíšte nám na info@beautysecret.sk

 
 
 
 

Pri každom nákupe počas karantény máte poštovné zdarma

Ku každej objednávke dostanete navyše vzorku produktu zdarma

 
 

RE: Pigment

Akné a pigmentové škvrny

Sérum pre pleť s hyperpigmentáciou (15ml alebo 30ml)
Čítať viac Čítať menej
Veľkosť: 30 ml: 60,00 €
Dodacia lehota
Na sklade (Veľkosť: 30 ml): 4
Dostupnosť: skladom
Vyberte svoj produkt:

Popis

RE: Pigment od NIOD bude Vašou novou tajnou zbraňou v boji proti nerovnomernému tónu pleti a hyperpigmentácii, ktoré patria k najčastejším dermálnym problémom vôbec. RE: Pigment je vysoko nasýtené a napriek tomu ultraľahké sérum, ktoré dokáže pri používaní 2 krát denne krásne vyvážiť a rozjasniť tón pleti, viditeľne redukovať kontrast medzi oblasťami s rôznou pigmentáciou a tiež redukovať začervenanie pleti.
Toto bezsilikónové sérum je jedinečné v tom, že rieši problematiku pigmentácie viacerými cestami, pričom výsledkom je nielen vyrovnanie tónu a rozjasnenie pleti ale aj prevencia nerovnomernej pigmentácie.  Ako sme už tradične pri NIOD produktoch zvyknutí, aj toto sérum bolo vypracované pomocou moderných biotechnologických a peptidových technológií. 

Použitie

Pred použitím jemne pretrepte. Sérum aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku. Následne použite obľúbený hydratačný krém. Ak sa používa ako súčasť režimu NIOD, aplikujte po CAIS, ale pred MMHC.
Pri používaní séra používajte na pleť počas dňa ochranný faktor.

Zloženie

Lentinus edodes mycelium extract, Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Butylene Glycol, Acetyl glycyl beta-alanine, Myristoyl Nonapeptide-3, Tetrapeptide-30, Oligopeptide-68, Diglucosyl Gallic Acid, Evodia Rutaecarpa Fruit Extract, Algae Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Lecithin, Sodium Oleate, Disodium EDTA, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pentylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Ethoxydiglycol, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl glycol

Hodnotenie